Wydział Ekonomiczny Uniwersytetu Gdańskiego wygrał konkurs Ministerstwa Edukacji Narodowej na organizację i przeprowadzenie Ogólnopolskiej Olimpiady Spedycyjno-Logistycznej w latach 2016/2017, 2017/2018, 2018/2019.
Szanowni Państwo,
Miło nam ogłosić, że do zawodów trzeciego stopnia (5 kwietnia 2019 r. na Wydziale Ekonomicznym w Sopocie) zakwalifikowali się następujący uczestnicy zawodów drugiego stopnia (uwaga – pisma ze szczegółowymi informacjami dla zakwalifikowanych przesyłamy do szkół. Uprzejmie prosimy również o odpowiedź na pytania dotyczące udziału w wydarzeniach towarzyszących zawodom centralnym, wysyłane (do końca dnia 18.03) na podane przy rejestracji adresy email zakwalifikowanych szkół).
Szkoła | Miejscowość | Uczestnik |
ZSE | Bielsko-Biała | Moś Patryk |
ZSnr1 | Bochnia | Puzia Paweł |
ZSE | Brzeg | Turczynowski Dawid |
ZSE | Brzeg | Hanuszewicz Martyna |
STBZDZ | Bydgoszcz | Demska Kamil |
ZSE-U | Bytów | Grobelny Krzysztof |
ZSnr2 | Chełmno | Pliszczyński Patryk |
TechNr2 | Częstochowa | Fabrykowski Eryk |
ZSEiO | Elbląg | Wasiuta Krystian |
ZSŁ | Gliwice | Blacha Łukasz |
ZSŁ | Gliwice | Górny Filip |
ZSŁ | Gliwice | Szombierski Kacper |
ZSŁ | Gliwice | Wyleżoł Mateusz |
ZSZ | Gostyń | Majchrzak Piotr |
ZSZ | Gostyń | Szymczak Tobiasz Jakub |
ZSLiT | Gubin | Kuźmiak Natalia |
ZSnr2 | JastrzębieZdrój | Chromik Kamil |
PZS | Kościerzyna | Czapiewski Marcin |
ZSnr1 | Koszalin | Klimas Mariusz |
ZSGDiGW | Kraków | Świda Bartłomiej |
ZSGDiGW | Kraków | Maj Maricn |
ZSGDiGW | Kraków | Chmiel Wiktoria |
ZSZ | Krapkowice | Brzozowski Filip |
ZSZ | Krapkowice | Bieluta Darisz |
ZSP nr 4 | Krosno | Krygowska Bernadeta |
ZSP nr 4 | Krosno | Jakubik Mikołaj |
ZSP nr 4 | Krosno | Leśniak Weronika |
ZSnr3 | Kutno | Janusiewicz Bartosz |
ZSE | Leszno | Danek Konrad |
ZSE | Leszno | Poczekaj Weronika |
ZSE | Leszno | Pazoła Kinga |
ZSE | Leszno | Marcinowski Tomasz |
ZSEiO | Łomża | Choiński Piotr |
ZSPnr2 RCKUiP | Łowicz | Stasiak Cezary |
TechNr2 | Międzyrzecz | Miejza Jakub |
ZSM | NAMYSŁÓW | Bargiel Artur |
ZSnr1 | Olkusz | Siwek Daniel |
ZSEH | Olsztyn | Zientek Julia |
ZSEH | Olsztyn | Kowalski Jakub Sylwester |
ZSE | Opole | Osada Wojciech |
ZSnr3 | OstrowiecSwiętokrzyski | Wątor Maciej |
ZSnr3 | OstrowiecSwiętokrzyski | Nowak Iwona |
ZSO | Pawłowice | Respondek Szymon |
ZSO | Pawłowice | Rajwa Weronika |
ZSZ | Pułtusk | Matuszewski Jakub |
ZSE | Radom | Konopacki Mateusz |
ZSE | Radom | Krawczyk Paweł |
ZSE | Radom | Jeżak Adam |
ZST | Rybnik | Kopertowski Robert |
ZS nr2 | Rzeszów | Wiśniowski Szymon |
ZS nr2 | Rzeszów | Skwarek Krzysztof |
ZSE | Staszów | Mazur Klaudia |
ZSPnr2 | Siedlce | Kołodziejczyk Emil |
ZSPnr2 | Siedlce | Stosio Marcin |
ZSPnr2 | Siedlce | Borkowski Jacek |
ZSMiL | Słupsk | Gulbiński Michał |
CKZiU | ŚrodaWielkopolska | Bukowska Klaudia |
ZSZ nr 2 | Starachowice | Dziułka Dominik |
TechnikumNr1 | StarogardGdański | Libera Łukasz |
ZSnr1 | Swarzędz | Sobucka Julia |
ZSnr8 | Szczecin | Grzybowska Paulina |
ZSnr8 | Szczecin | Piekarczyk Kacper |
ZSnr8 | Szczecin | Konieczny Sebastian |
PZS | Świebodzin | Raubo Patryk |
LA | Toruń | Rożej Kajetan |
NT ZDZ | Wadowice | Kowalczyk Anna |
PZSnr3 | Wejherowo | Synowiecki Damian |
ZSE | Włocławek | Siedlecki Szymon |
ZSnr1 | Zambrów | Alejnikow Łukasz |
ZSP nr 1 | Zamość | Silezin Kacper |
CKZiUnr3 | Zielona Góra | Kowalczyk Jakub |
CKZiUnr3 | Zielona Góra | Majchrzak Hubert |
ZSEH | Żnin | Imbierowicz Jakub |
ZSZiO | Żukowo | Kaszuba Kamil |
ZSE-U | Żychlin | Wdzięczna Zuzanna |
Szanowni Państwo,
Zawody drugiego stopnia III Ogólnopolskiej Olimpiady Spedycyjno-Logistycznej
odbędą się w następujących lokalizacjach:
Miejsce: | Zakwalifikowani do zawodów drugiego stopnia uczniowie szkół: |
Zespół Szkół Handlowych i Usługowych w Bolesławcu, ul. Zgorzelecka 18 | woj. dolnośląskiego |
Zespół Szkół Ekonomicznych we Włocławku, ul. Leśna 27 | woj. kujawsko-pomorskiego i woj. łódzkiego |
Zespół Szkół Ekonomicznych w Zielonej Górze, ul. Długa 5 | woj. lubuskiego |
Zespół Szkół Geodezyjno-Drogowych i Gospodarki Wodnej im. Gabriela Narutowicza w Krakowie, ul. Lea 235 | woj. małopolskiego |
Zespół Szkół Zawodowych im. Piastów Opolskich w Krapkowicach, ul. Zamkowa 5 | woj. opolskiego |
Zespół Szkół nr 2 im. Tadeusza Rejtana w Rzeszowie, aleja Tadeusza Rejtana 3 | woj. podkarpackiego i południowej części woj. lubelskiego |
Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6 w Łomży, ul. Mikołaja Kopernika 16 | woj. podlaskiego |
Wydział Ekonomiczny Uniwersytetu Gdańskiego, Armii Krajowej 119/121, Sopot | woj. pomorskiego |
Zespół Szkół Łączności w Gliwicach, ul. Warszawska 35 | woj. śląskiego |
Zespół Szkół nr 3 w Ostrowcu Świętokrzyskim, ul. Sandomierska 2 | woj. świętokrzyskiego |
Zespół Szkół Ekonomiczno-Handlowych im. Polaków spod Znaku Rodła w Olsztynie, ul. Ignacego Paderewskiego 10/12 | woj. warmińsko-mazurskie |
Zespół Szkół Zawodowych w Gostyniu, ul. Poznańska 1B | woj. wielkopolskiego |
Zespół Szkół nr 8 im. Stanisława Staszica w Szczecinie, al. 3 Maja 1a | woj. zachodniopomorskiego |
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Siedlcach, ul. Krystyny Osińskiej 8 | woj. mazowieckiego i północnej części woj. lubelskiego |
Serdecznie dziękujemy dyrektorom szkół, którzy zgodzili się gościć zawody drugiego stopnia Olimpiady Spedycyjno - Logistycznej. Jednocześnie informujemy, że w przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących zawodów drugiego stopnia kontaktować należy się bezpośrednio z komitetem organizacyjnym Olimpiady, a nie ze wskazanymi szkołami.
Harmonogram III Edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Spedycyjno-Logistycznej 2018/2019.
Uwaga!!
W odpowiedzi na prośbę części szkół o wydłużenie terminu zgłoszeń, informujemy, iż termin zgłaszania list kandydatów do zawodów I stopnia III OOSL przez szkoły wydłużono do 22 października. Zapraszamy do wysyłania zgłoszeń.
Organizacja i przeprowadzenie Ogólnopolskiej Olimpiady Spedycyjno - Logistycznej sfinansowano ze środków Ministerstwa Edukacji Narodowej (umowa nr MEN/2016/DKZU/940).
Komunikat Ministra Edukacji Narodowej w sprawie wykazu olimpiad tematycznych (zawodowych) i turniejów uprawniających do zwolnienia z części pisemnej egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie w roku szkolnym 2018/2019 r.
Formularz zgłoszeniowy do III Edycji OOSL - pobierz.
https://www.cke.edu.pl/images/_KOMUNIKATY/komunikat-men-2018-2019.pdf
https://cke.gov.pl/images/_KOMUNIKATY/aktualizacja-komunikatu-z-9-czerwca-2016-r-3.pdf
Sponsorzy główni nagród:
1 miejsce:
2 oraz 3 miejsce:
Plakat można pobrać pod tym linkiem.